SON DAKİKA! Sosyal medya bunu konuşuyor! Masterchef Uğur'a bir darbe daha geldi! Yarışmadan diskalifiye edilmişti

MasterChef Uğur hakkında son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Yarışmada 14 hafta geride kalırken kalan yarışmacılar birinci olabilmek adına kıyasıya mücadele ediyorlar. Son olarak geçtiğimiz günlerde sosyal medyada epey konuşulan MasterChef Uğur Yılmaz Deniz’in eski tweetleri ortalığı karıştırmış, bu tweetlerin ardından Acun Ilıcalı, yarışmacının diskalifiye edildiğini açıklamıştı. Ancak MasterChef Uğur hakkında bir son dakika haberi daha geldi…

SON DAKİKA! Sosyal medya bunu konuşuyor! Masterchef Uğur'a bir darbe daha geldi! Yarışmadan diskalifiye edilmişti
Pazartesi 30.11.2020 00:49
Son Güncelleme: Pazartesi 30.11.2020 00:49
ABONE OL

MasterChef Uğur'dan son dakika haberi…Attığı tweetler nedeniyle büyük tepki çeken ve sonrasında yarışmadan diskalifiye edildiği Acun Ilıcalı tarafından açıklanan Uğur Yılmaz Deniz'in sosyal medya hesabından takipçi sayısı büyük oranda düşmüştü. Sosyal medyada epey konuşulan bu durumun ardından MasterChef Uğur'a ikinci darbe geldi. Küfür ve hakaret içerikli tweetlerin ardından sadece kullanıcılar değil yarışmacı arkadaşları da bu duruma tepkilerini gösterdiler. İşte MasterChef Uğur hakkındaki son dakika haberinin detayları!

MASTERCHEF UĞUR'A İKİNCİ DARBE!

MasterChef Uğur'un diskalifiye olacağı Acun Ilıcalı tarafından açıklanmıştı. İzleyenlerin şoke olduğu bu durumun ardından MasterChef Uğur hakkında flaş bir gelişme daha yaşandı. Yarışmacı arkadaşları da duruma sessiz kalmadı…

MasterChef Uğur'un diskalifiye olması herkeste şoke etkisi yaratırken kendisinden flaş bir hamle geldi. Acun Ilıcalı'nın "Uğur Yılmaz Deniz isimli yarışmacının sosyal medyada kullandığı terbiye sınırlarını aşan paylaşımları nedeniyle MasterChef yarışmasıyla ilişiği kesilmiştir" ifadeleri kullanıldı.

Türkiye'nin en çok izlenen yarışma programlarından MasterChef Türkiye'de yaşanan diskalifiye skandalının ardındaki gerçek ortaya çıktı.

MasterChef'in başarılı yarışmacılarından olan Uğur Yılmaz'ın ırkçı ve hakaret dolu paylaşımları nedeniyle büyük tepki çekmişti. Programın yapımcısı ve kanal sahibi Acun Ilıcalı, paylaşımları görünce MasterChef Uğur'un programla ilişiğinin kesti.

MASTERCHEF'TE KİM ELENDİ? 29 KASIM ELEME GECESİNDE ELENEN İSİM...

YORUMLARA KAPATTI!

MasterChef Türkiye'den diskalifiye edilen Uğur Yılmaz Deniz'in bu olaydan sonra sosyal medya hesaplarında ciddi ölçüde takipçi kaybı yaşadı. Uğur Yılmaz Deniz, Instagram hesabını yorumlara kapattı.

MASTERCHEF UĞUR'A İKİNCİ DARBE!

Uğur Yılmaz Deniz'in küfür ve hakaret içerikli tweetleri medya gündemine bomba gibi düşüp ortalığı çalkalarken, dikkat çeken detaylardan bir tanesi de yarışmacı arkadaşlarının sosyal medya hesaplarından kendisini takipten çıkması oldu.

https://www.sabah.com.tr