Arda'ya dost kazığı!

Paris'ten dönen milli futbolcunun arkadaşı Atatürk Havaalanı'nda termal kameradan geçmek istemeyince olay çıktı. Tartışma büyük kavgaya dönüştü, taraflar zor ayrıldı..

Salı 05.05.2009
ABONE OL
Atatürk Olimpiyat Stadı'nda özel güvenliklerle tartışan ve aldığı bir maçlık ceza Tahkim Kurulu tarafından para cezasını çevrilen Arda Turan 'ın başı yine güvenlik görevlileriyle derde girdi. Ancak bu kez Galatasaraylı futbolcu adeta dost kazığı yedi! İzinli olarak dört gün Paris'e tatile giden Arda, dün öğleden sonra Türk Hava Yolları'nın TK 1826 sefer sayılı uçağı ile Türkiye 'ye döndü. Milli futbolcu Türkiye 'ye girişte Atatürk Havaalanı Dış Hatlar Terminali'nde yakın arkadaşı yüzünden sıkıntılı dakikalar yaşadı. Domuz gribi nedeniyle yerleştirilen termal kameranın görevlisi ve Arda'nın arkadaşı Ali Murat Küçüker arasında başlayan tartışma bir anda büyüdü.

KAVGAYI AYIRMAYA ÇALIŞTI
Küçüker, güvenlik görevlisine tekme tokat saldırınca ortalık karıştı. Arkadaşının kavgasını ayırmaya çalışan Arda olaya bir hayli sinirlenip, "Benim kavgayla alakam yok. Ben sadece ayırdım. Arkadaşım ile güvenlik görevlisi arasında tatsız bir olay yaşandı" diye konuştu. Çıkan kavgadan tedirgin olduğu gözlenen Arda'nın silah figürlü tişörtü de dikkat çekti. Yıldız oyuncu ile Paris'ten dönen grupta Haluk Ulusoy'un oğlu Saffet Ulusoy da bulunuyordu. Yetkililer, Küçüker'in termal kameradan geçmek istememesi nedeniyle özel güvenlikçiye saldırdığını ifade ettiler.