Denizli veda mı ediyor?

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, gazetelerde yer alan "Seneye Yokum" başlıklı haberin gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

Salı 05.05.2009 00:00
Son Güncelleme: Salı 05.05.2009 13:53
ABONE OL
Mustafa Denizli, kulübün resmi internet sitesine yaptığı açıklamada şöyle konuştu:

"Bugün bazı gazetelerde şahsıma atfedilen -Seneye Yokum- başlıklı haberler çarpıtılmış ve kamuoyuna farklı yansıtılmıştır. Her zaman olduğu gibi yaptığım konuşmanın ve kullandığımın ifadelerin arkasındayım. Ben takımımla yaptığım toplantıda, 'Lig öyle bir noktaya geldi ki artık bizim için puan kaybetmek söz konusu bile olmamalı. Size son derece iddialı bir şekilde söylüyorum ki, önümüzdeki kalan maçlarımızı kazandığımız takdirde biz şampiyon olacağız. Eğer önümüzdeki 4 maçı kazanıp da şampiyon olamazsak ben bu mesleği bırakırım' dedim.

Benim ne kadar iddialı bir teknik adam olduğumu tüm kamuoyu yakından bilir. Buradaki 'bırakırım' ifadesi asla takımıma ve kulübüme yönelik bir söylem değil, ortaya koyduğum iddianın nitelik kazanmasıdır. Hayatı boyunca iddialı konuşan bir teknik adam olarak kullandığım ifadeler bu şekildedir. -Seneye yokum- diye bir ifade kullanmam söz konusu değildir; aksine, aynen varım."