Takımım beni yanılttı

GSYİAD'ın başkanlık seçimine katılan Polat, futbol takımı hakkında şok açıklamalar yaptı: "Ligde son 7 maçımızı kazansak, kesin şampiyonduk. Ama oyuncularım beni yanılttılar"..

Salı 05.05.2009
ABONE OL
Galatasaray Başkanı Adnan Polat, dün akşam Dedeman Otel'de yapılan GSYİAD başkanlık seçimine katıldı. Polat, sarıkırmızılı camianın önde gelen isimleri ile biraraya gelirken, futbol takımı hakkında sitemkar açıklamalarda bulundu. Cimbom'un Avrupa Kupaları'na katılamama tehlikesi üzerine başkan, "Ligin bitimine 7 hafta kala futbolcularla toplantı yaptım. Onlara 'Kalan maçları alırsak, kesin şampiyonuz' dedim. Ben hesabımda yanılmadım ama takımım beni yanıltı. Görevlerini yapamadılar. Teknik hatalar ve sakatlıklar sonucu yarıştan koptuk" yorumunu yaptı.

FEDERASYONA GÖNDERME!
Gazetecilerin A.Gücü ile hafta sonu Kayseri 'de karşılaşacaklarını hatırlatmaları üzerine Polat, "Cezalı maçımız İzmir'de olsaydı, kale arkası biletlerini 1 TL yapacaktım ve tüm Egeliler bizi izleyecekti. Amabu federasyondan ne gibi bir isteğimiz olabilir ki?" dedi. Başkan, havalimanında kavgaya karışan Arda hakkında ise şunları kaydetti: "Arkadaşı kavga etmiş ve o da ayırmaya çalışmış. Olayı yanlış yere çekiyorlar. Arda'ya yazık oluyor."