Arda'dan sert açıklama

Galatasaraylı futbolcu Arda Turan, bugün bir gazetede, "Paris Kaçamağı Zehir oldu" başlığı altında yayınlanan haberin gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

Çarşamba 06.05.2009 00:00
ABONE OL
Arda Turan, sarı - kırmızılı kulübün sitesine yaptığı açılamada, Öncelikle şunun bilinmesini isterim ki Arda Turan ömründe bugüne kadar hiçbir şekilde ve hiçbir yerde kendisi gibi Galatasaray taraftarı olan herhangi bir kimseyle bir tartışma yaşamadığı gibi yaşamayacaktır da. Bu ve bunun gibi haberlerle son bir ay boyunca maksatlı olarak şahsıma yönelik adımı ve Galatasaray'ı yıpratma amaçlı yazılanlarla Arda Turan'ı kamu önünde mahkum etmeye ve yargısız infaza yönelenler amaçlarına ulaşamayacaklardır.

Hiçbir zaman unutulmasın ki başta ailem, Galatasaray camiası ve her zaman arkamda olduğunu bildiğim ve de hissettiğim büyük Galatasaray taraftarının desteği ile beni yıkmaya çalışanların hedefine varamayacaklarını belirtirken; dimdik ayakta formam için mücadele edeceğimden ve hakkımda yapılan tüm spekülasyonlara sahada futbolumla yanıt vereceğimden kimsenin kuşkusu olmasın.

Beni kaybetmeye yönelik çaba gösterenlere aslında benim her geçen gün olgunlaşmama bulundukları katkıdan dolayı teşekkür ederim."