Fener'de transfer herakatı

Fenerbahçe, gelecek dönem için çok kapsamlı bir transfer harekatı başlatıyor.

Çarşamba 06.05.2009 00:00
Son Güncelleme: Çarşamba 06.05.2009 09:31
ABONE OL
Bu sezon hedeflerinden çok uzaklaşan Fenerbahçe, gelecek dönemde de aynı kabusu yaşamamak için çok kapsamlı bir transfer harekatı başlatıyor.

Takımı ateşleyecek ve zor anlarda yükü omuzlayacak oyuncu eksikliği duyan Fenerbahçe, bu sorunu çözmek için eski yıldızı Tuncay Şanlı'ya gitti. Sarı-lacivertli yöneticilerin geçtiğimiz günlerde gizlice İngiltere'ye gittikleri ve yıldız futbolcuya "Sana ihtiyacımız var. Para önemli değil, o konuyu hiç düşünme. Efsane takım kuracağız. Gel ve bu takımın kaptanı ol" dedikleri öğrenildi.

Zor günler yaşayan Middlesbrough'nun küme düşmesi halinde takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Tuncay'ın, bu sözler karşısında hem duygulandığı hem kararsızlık yaşadığı belirtildi. Başarılı futbolcunun, "Teklif beni çok etkiledi ama şu anda net bir yanıt vermem mümkün değil. Middlesbrough ile 2 yıl daha sözleşmem var. Kulübüm beni satar mı, bilemiyorum ama şunu kesin olarak söyleyebilirim; bir gün Fener'e mutlaka döneceğim" dediği ve hem gelişmeleri görmek hem de düşünmek için süre istediği vurgulandı.