Kenetlenme ve silkinme zamanı

Beşiktaş Başkanı Demirören SABAH'a konuştu: "F.Bahçe maçı bir trafik kazasıydı. Üzüntüyü bir kenara bırakıp kenetlenmeliyiz. Sadece lig değil kupaya da motive olmalıyız."

Çarşamba 06.05.2009
Son Güncelleme: Çarşamba 06.05.2009
ABONE OL
Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, SABAH'akonuştu. F.Bahçe maçı sonrası stadın en üzgün isimlerinden biri olan başkan Yıldırım Demirören, "F.Bahçe maçı sonrası hedefte bir sapma olur mu?" sorusuna "Şu anda ligde ve kupada yoluna devam eden tek takımız. F.Bahçe maçı benim için trafik kazasıydı. F.Bahçe'ye yenilince çok üzüldüm, çok önemli avantajı kaybettik. Halen şampiyonluğun en güçlü 2 adayından biri biziz. Ve Ligin bitimine 4 hafta var. Kamuoyunda şampiyonluk şansımız azaldı gibi bir hava estiriliyor sanki. Ben öyle hissediyorum. Geçtiğimiz hafta ile bu hafta arasında bir fark yok. "

UNUTMALIYIZ, UNUTTUK!"
Ben geriye kalan maçlarımızı kazanarak hedefimize ulaşacağımıza eminim. Sivas'ın kayıp vereceğini inanıyorum. Şimdi üzülme zamanı değil kenetlenme silkinme hem lige hem de kupaya motive olma zamanı. F.Bahçe maçını unutacağız, unutmalıyız. Önümüze bakacağız. Bu konuda hocamıza da futbolcularımıza da gerekli moral destek verilecek hep birlikte bu kazayı unutacak ve hedefe taşıyacak sonuçlar alacağız" yanıtını verdi.

Kaptanlarla toplantı
DEMİRÖREN'İN takım kaptanları Delgado ve Nobre ile bir görüşme yaptığı öğrenildi. Demirören'in iki kaptana "F.Bahçe maçına camia olarak çok üzüldük. Fakat hiçbirimiz şampiyonluk inancımızdan birşey kaybetmedik. Sizler de gidin takım arkadaşlarınıza bunu anlatın. Çünkü mutlu sona biz ulaşacağız" dediği kaydedildi.