Serhat Akın'a ihtar

Konyaspor yönetimi geçen hafta oynanan Kocaelispor maçının ikinci yarısında oyundan alınmasına tepki gösteren Serhat Akın'a ihtar verdi.

Perşembe 07.05.2009 00:00
Son Güncelleme: Perşembe 07.05.2009 16:02
ABONE OL
Konyaspor Futbol Şube Sorumlusu Zeki Çimen yaptığı açıklamada Serhat Akın'ın Kocaelispor maçında oyundan alındıktan sonra yaptığı hareketin yanlış olduğunu söyleyerek, "Biz yönetim kurulu ile yaptığımız toplantı sonucunda Serhat Akın'a ihtar cezası verdik. Bir daha aynı hareketi yapması durumunda farklı cezalar verebiliriz. Kendisi de zaten yaptığı hareketten dolayı özür diledi. Sahada iyi performans sergilerken oyundan alınmasına sinirlendiğini ve istemeyerek o şekilde davrandığını söyledi" dedi.

Konyaspor Teknik Direktörü Giray Bulak ise, Serhat Akın ile bu durumdan sonra görüştüğünü ifade ederek, "Ondan isteklerimi ve beklentilerimi söyledim. Yaptığı davranışların doğru olmadığını da kendisine belirttim. Sonuçta onlar bizim çocuklarımız ve biz de onların büyükleriyiz. Biz çocuk olduk fakat onlar daha büyük olamadılar. O bakımdan onlar büyüklerin ne sıkıntı çektiğini anlayamıyorlar. Zamanla onlar da çekecekler. Biz kendilerine bunları örnekleriyle beraber anlatmaya çalışıyoruz" şeklinde konuştu.