Dede’den Deniz’e küfür

Luis Aragones ile Deniz Barış, Denizlispor maçı sonrası birbirlerine girdi. Oyuncusunu uyaran Dede, karşılık alınca Deniz’e küfür etti

Pazartesi 11.05.2009
Son Güncelleme: Pazartesi 11.05.2009
ABONE OL
Fenerbahçe Teknik Direktör Luis Aragones ile futbolcu Deniz Barış arasında Denizlispor maçının ardından büyük bir skandal yaşandığı öğrenildi. İspanyol hoca, sakatlanan Selçuk'un yerine oyuna aldığı Deniz'i maç sonu bir pozisyondaki hatasından dolayı azarladı. Ancak tecrübeli oyuncunun yanıtı sert oldu: "Beni en iyi olduğum zamanlarda bile oynatmadın. Düzensiz performansımın sorumlusu sensin." Bunun üzerine gerginlik artarken, Dede'nin Deniz'e küfür etmesiyle ipler iyice koptu. Sarılacivertli oyuncu da hocasına aynı şekilde karşılık verirken, ikili birbirlerine "Bu saatten sonra seninle bir daha işim olmaz" diyerek tartışmayı noktaladılar. Aragones'in Deniz'i bir daha kadroya alıp almayacağı büyük merak konusu.

BELÇİKA HAREKETE GEÇTİ

Öte yandan İspanyol gazetesi Sport, Belçika Futbol Federasyonu'nun Aragones'i listesine aldığı ve kurt çalıştırıcıyı ülkenin başına getirmek için girişimlere başladığını bildirdi. Haberde F.Bahçe'nin Standard Liege'nin Sırp golcüsü Milan Jovanovic'i transfer etmek istediği de iddia edildi.