Güneş doğuyor

Trabzonspor Başkanı Şener, Şenol Güneş'i teknik direktörlük için düşündüklerini birkez daha yineledi. Başkan, "Yerli hoca istiyorum. Şenol, Türkiye'nin en iyi hocalarından biri ve aklımızdaki ilk isim" dedi

Salı 12.05.2009
Son Güncelleme: Salı 12.05.2009
ABONE OL
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, ismi bordo-mavili camiayla anılan Şenol Güneş hakkında önemli açıklamalar yaptı. Şener, Güney Kore'nin FC Seoul takımını çalıştıran eski teknik direktörleri için, "Aklımızdaki ilk isimlerden biri. Yerli hoca ısrarım devam ediyor. Şenol Güneş de Türkiye'nin en iyi hocalarından biri. İnşallah hayırlısı olur" yorumunu yaparak Güneş'in yuvaya dönüşü konusunda açık kapı bıraktı.

25 YILLIK ÖZLEM BİTMELİ
Sivas'ın son iki haftada yaptığı puan kayıplarıyla yeniden zirve yarışını girdiklerini belirten bordo-mavili başkan, "Öncelikle kalan maçlarımızın (Bursa- Eskişehir-Fenerbahçe) hepsini kazanmalıyız. Sonra da diğer takımların kaybetmesini beklemeliyiz. Şampiyonluk çok arzu ettiğimiz bir şey. 25 yıllık özlemi sonlandırmak istiyoruz. Sezon başında Avrupa Kupaları'na katılmayı hedeflemiştik. Bunu % 95 gerçekleştirdik" dedi.