Uygun-Şükür iddiası

Fatih Terim’in Milli Takım’la yollarını ayırması halinde Futbol Federasyonu’nun B planının Uygun-Şükür olduğu öne sürüldü

Perşembe 14.05.2009
Son Güncelleme: Perşembe 14.05.2009
ABONE OL
Futbol Federasyonu'nun, Milli Takımlar Teknik Sorumlusu Fatih Terim ile yolların ayrılması halinde B planını hazırladığı öne sürüldü. Kulislerde Terim'in ayrılması halinde Sivasspor'u iki sezon zirveye oynatan, bu sezon da ligin bitimine 3 hafta kala şampiyonluk yarışı içinde olan başarılı teknik direktörü Bülent Uygun ile geçen yıl futbolu bırakan, 124 kez milli formayı giyen ve milli forma altında attığı 51 golle "en golcü futbolcu" unvanına ulaşan Hakan Şükür'ün birlikte göreve getirileceği konuşuluyor.

TEKLİFLER DÜŞÜNDÜRÜYOR
Futbol Federasyonu ile arasının soğuk olduğu, son olarak Adana'da federasyonun davetlisi olarak çağrıldığı açılışa gelmemesi nedeniyle iplerin iyice gerildiği iddia edilen Fatih Terim'in yurt dışından gelen teklifler nedeniyle kararsız olduğu öne sürülüyor. Deneyimli çalıştırıcı, İspanya'nın Sevilla ve Yunanistan'ın Olympiakos takımlarının gündeminde. SABAH, konuyu TFF Başkanı Mahmut Özgener'e de sordu ve "Bu tip konuları karşımıza getirmeyin. Ne bir arayışımız ne de Fatih Hoca ile yolları ayırmak gibi bir düşüncemiz var" yanıtını aldı.