Fener'de sıcak gelişme

Son iki haftada sarı-lacivertli ekipte sıcak gelişmeler yaşandı.

Pazar 24.05.2009 00:00
Son Güncelleme: Pazar 24.05.2009 10:34
ABONE OL
Son iki haftada F.Bahçe'de sıcak gelişmeler yaşandı. Real Madrid'in eski hocası Schuster, 3 milyon euro'ya F.Bahçe'ye gelebileceğini bildirdi. İnter'in Arjantinli forveti Crespo'nun menajeri ise "Crespo'yu almak ister misiniz?" teklifinde bulundu.

Sevilla'nın sol kanat oyuncusu Capel ve Fiorentina'lı Mutu da menajerleri vasıtasıyla F.Bahçe'ye gelmek için haber gönderdi. Dış İlişkiler Sorumlusu Neşet Yalçın, Schuster ve bu oyuncuların menajerlerine "Kongreden sonra görüşelim" cevabını verdi.

İŞTAH KABARTTI

Yıldırım'ın yeniden başkan seçilmesi halinde Fenerbahçe'de müthiş bir transfer hareketliliği yaşanacak. Sarı-lacivertliler, şampiyonluklara ambargo koyan bir takım kurmak için dev bir bütçe ile yola çıkacak. Bu durum, Avrupa'da kendisine daha iyi şartlarda kulüp arayan birçok yıldızın ve teknik direktörün
iştahını kabarttı.

KONGRE SONRASI

Son iki haftada sıcak gelişmeler yaşandı. Real Madrid'in eski hocası Schuster'in "3 milyon euro'ya F.Bahçe'yi çalıştırım" dediği öğrenildi. İnter'li Crespo, Fiorentina'lı Mutu ve Sevilla'lı Capel'in de Fener'e gelmek için haber yolladığı öğrenildi. Asbaşkan Neşet Yalçın'ın bu isimlere "Kongreden sonra görüşelim" cevabı verdiği belirtildi.