Gökdeniz Fener'e gelecek mi?

Pazar 24.05.2009 00:00
ABONE OL
FIFA Menajeri Haluk Canatar, Rusya'nın Rubin Kazan takımında forma giyen milli futbolcu Gökdeniz Karadeniz'in, ''Fenerbahçe'de oynamak istediği''ne ilişkin basında yer alan haberlerin asılsız olduğunu bildirdi.

Canatar, bugün bir spor gazetesinin, Karadeniz ile ilgili olarak ''Keşke Fenerbahçe beni istese, ben de evet desem'' başlıklı haberine ilişkin yazılı bir açıklama yaptı. Karadeniz'in ağzından yapılan açıklamada, şunlar kaydedildi:

''Söz konusu haberin içeriği tamamen asılsız olup, benim tarafımdan söylenmemiştir. Yurt dışında yaşayan her insana, 'Ülkeni özlüyor musun?' gibi bir soru sorulduğunda, 'Evet'ten başka cevap almak mümkün değildir. Benim, ülkemi özlemiş olmam, Kazan'da ve kulübümde mutsuz olduğum anlamını taşımaz.

Şu an Rubin Kazan ile sözleşmem devam ediyor, ben ve ailem burada gayet mutluyuz. Türkiye'den şu ana kadar resmi bir teklif almadım, şayet resmi bir teklif olsa dahi benden önce, sözleşmenin devam ettiği kulübüme gelir. Bu yüzden benimle ilgili çıkan her türlü transfer haberleri ve ismim ile bağdaştırılan kulüp isimleri tamamen asılsızdır.''