Gitmem gerekirse giderim

Bülent Korkmaz, geleceği hakkında"Gitmem gerekiyorsa giderim" diyerek son kararı Adnan Polat'a bıraktı ve "Karakterli yabancılarla G.Saray başarılı olur"sözüyle Lincoln'ü topa tuttu

Pazar 31.05.2009
Son Güncelleme: Pazar 31.05.2009
ABONE OL
Galatasaray Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, 2-1'lik Sivasspor galibiyeti sonrası ilginç açıklamalar yaptı. Korkmaz, "Çok kaliteli ve karakterli Türk oyuncularımız var. Aynı kalite ve karakterde yabancı oyuncular kadroya takviye edilirse, Galatasaray başarılı olur" diyerek sorunlu yıldız Lincoln'e mesaj gönderdi. Karşılaşma ile ilgili yorum yapmayan genç hoca, "Bordeaux maçı öncesi göreve geldim. Elimde sihirli değnek yoktu. 29. haftadaki Ankara maçı sonrası başkan Adnan Polat'a açık tarihli bir istifa mektubu verdim. Mektubun yürürlüğe koyulup koyulmayacağına başkan karar verecek. Ben kalmam gerekiyorsa, kalırım; gitmem gerekiyorsa da giderim" dedi.

UYGUN: 8 OYUNCU ALACAĞIZ
Öte yandan Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun ise "Şampiyonlar Ligi'ne katılacağız. 5 yerli, 3 yabancı alacağız. Vizyon ve iskikrarımız devam edecek" şeklinde konuştu.