G.Saray Ramos'un peşinde

Çarşamba 03.06.2009 11:01
Güncelleme: Çarşamba 03.06.2009 11:14
ABONE OL
İspanya'ya giden Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat ve Futbol Şube Sorumlusu Haldun Üstünel'in Madrid'de Real Madrid'in eski teknik direktörü Juande Ramos'la görüştükleri ortaya çıktı.

Teknik direktör arayışlarını sürdüren Galatasaray'da kulüp başkanı Adnan Polat ve futbol şube sorumlusu Haldun Üstünel, İspanya'nın başkenti Madrid'de, Real Madrid'in eski teknik direktörü Juande Ramos'la görüştü. İspanya'da yayın yapan AS Gazetesi, kulüp temsilcileri ile Juande Ramos'un Madrid'de bir otelde toplantı halindeyken yakalandıklarını yazdı. Gazetede yer alan haberde, yöneticiler (Adnan Polat ve Haldun Üstünel) ve Juande Ramos'un prensipte anlaşmaya vardıklarını ancak Ramos'un kesin kararını vermek için birkaç gün daha süre istediği ifade edildi. Ramos'un kararını birkaç gün için Sarı-kırmızılılara ileteceği bildirilirken, İspanyol teknik adamın Galatasaray'a evet demesi halinde 2 yıllığına imza atacağı ifade edildi.

Listesinde, Bernd Schuster, Paul Le Guen, Co Adriaanse, Gerard Houllier gibi birçok isim bulunan Adnan Polat ve Haldun Üstünel, geçtiğimiz gün gizlice Madrid'e giderken basın mensuplarına yakalanmışlardı. 54 yaşındaki Juande Ramos, geçtiğimiz sezon İspanyol devi Real Madrid'i çalıştırmış ancak 6-2'lik tarihi Barcelona yenilgisinin ardından gözden düşmüştü. Ramos, İspanya'da Real Betis, Espanyol, Malaga ve Sevilla gibi takımların yanı sıra İngiltere'de Tottenham'ı çalıştırmıştı. Ramos, Sevilla'yı üst üste iki sezon UEFA Kupası Şampiyonu yaparak dikkat çekmişti