Taner Gülleri'ye saldırı

Perşembe 04.06.2009 11:33
Güncelleme: Perşembe 04.06.2009 11:34
ABONE OL
Kocaelispor Süper Genç Takım Teknik Direktörü İsmail Yılmaz, Kocaelispor'un golcüsü Taner Güller'iye saldırdı. Çıkan kavgada Yılmaz yaralandı. Yılmaz'ın zaman zaman futbolcuları tehdit ettiği öğrenildi.

Turkcell Süper Ligi'nden düştükten sonra kaderine terk edilen Kocaelispor'da hergün yeni gelişmeler oluyor. Logosu bile haczedilen Kocaelispor, bu kez kavga ile gündeme geldi. Herkesin takımı terk ettiği dönemde tesislerden ayrılmayan Taner Gülleri, alt yapı teknik direktörü İsmail Yılmaz tarafından saldırıya uğradı.

Alınan bilgiye göre; tesislere gelen Yılmaz, daha önce husumet beslediği Taner'i görünce saldırmaya başladı. Çıkan kavgada Yılmaz yaralandı. Taner, kendine saldırmasına rağmen yaralanan Yılmaz'ın kolunun altına girerek tesislere götürüp tedavisini yaptırdı. Bu olaydan üzüntü duyduğunu belirten Taner, yolda yürürken önüne çıkıp kendisine saldırdığını söyledi.

Kavganın nedeninin bir ay öncesine dayandığı belirtilirken, Yılmaz'ın, futbolcuların arabasını zorla aldığı vermeyenleri de tehdit ettiği ve futbolcuların arkasında konuştuğu için Taner tarafından uyarıldığı iddia edildi. Kocaelispor küme düşmesine rağmen, çok sayıda kulüpten transfer teklifi alan Taner'in bu kavgadan sonra Kocaelispor'u bırakıp bırakmayacağı ise ileriki günlerde belli olacak.