Günün içinden

Cuma 05.06.2009
ABONE OL
Gamova Fenerbahçe'de
FENERBAHÇE Acıbadem Ekaterine Aleksandrovna Gamova'ya iki yıllık imza attırdı. 2.02'lik Rus yıldız 3.21'lik smaç, 3.10'luk blok yüksekliği ile dünyanın sayılı voleybolcularından biri olarak gösteriliyor. Fenerbahçe Acıbadem'in sponsoru Acıbadem Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, "Bir Türk ve bir yabancı daha transfer edeceğiz. Gelecek yıl Fenerbahçe'nin yılı olacak" dedi.

Gol değil yumruk attı!

KOCAELİSPOR'UN golcüsü Taner Gülleri, Süper Genç takım antrenörü İsmail Yılmaz ile yumruk yumruğa kavga etti. KEV Sefa Sirmen Tesisleri'nden çıkarken karşılaşan Gülleri ile Yılmaz arasındaki tartışma kavgaya dönüştü. Tesis personeli ve bazı futbolcuların araya girmesiyle ayrılan taraflardan Yılmaz, hafif şekilde yaralandı.

Karabıyık sahaya indi

VOLEYBOL Federasyonu Başkanı Erol Ünal Karabıyık, Bursa'da 176 takım ile 1348 sporcunun katıldığı Mini Voleybol Şenliği'nde sahaya indi. Karabıyık, voleybola ilginin artmasından memnun olduğunu söyledi. Erkek Milli Takımı Avrupa Ligi'nde 20-21 Haziran'da Romanya ile oynayacak. CENGİZ TOKGÖZ

Sultanlar, Küba'yı yıktı
A MİLLİ Bayan Voleybol Takımı, Uluslarası Çin Turnuvası'nda Küba'yı 3-2 yendi. Milliler, Küba karşısında ilk seti 25-23 alırken, 2. seti 25-16, 3. seti ise 25-18 yenik tamamladı. 4. seti 27-25 alarak maçı 5. sete taşıyan ''Sultanlar'', bu seti de 15-10 kazanarak, güçlü rakibini 3-2 yenmeyi başardı.

Praglılar olimpiyat istemiyor
ÇEK Cumhuriyeti'nin başkenti Prag, 2020 Olimpiyat Oyunları'na aday olmaya hazırlanırken, kent halkının üçte ikisinin buna karşı olduğu ortaya çıktı. Kamuoyu yoklamalarında çıkan olumsuz görüş üzerine yetkililer referanduma gitme kararı aldı. Ancak bunun için de 35 bin imza gerekiyor. Referandumun gerçekleşmesi halinde de şehir halkının en az yarısının katılmasının gerektiği açıklandı.