Nihat satış listesinde

Çarşamba 10.06.2009 13:20
Güncelleme: Çarşamba 10.06.2009 13:54
ABONE OL
İspanyol basını, Villarreal kulübünün Türk futbolcu Nihat Kahveci'yi satış listesine koyduğunu iddia etti.
Valencia bölgesinin spor gazetelerinden "Super Deporte", Villarreal'in forvetinde değişiklik olacağını, yeri garanti olan tek kişinin Joseba Llorente olduğunu yazdı. İtalya'nın Genova ve Juventus kulüpleri başta olmak üzere birçok kulüpten teklif aldığı söylenen İtalyan Giuseppe Rossi'nin Villarreal'den ayrılma olasılığı yüksek gösterilirken, sakatlıklardan dolayı kötü bir sezon geçiren Nihat'ın da satış listesine konulduğu belirtildi. 29 yaşındaki Türk futbolcunun Villarreal ile sözleşmesi normalde 30 Haziran 2010 tarihinde sona eriyor.

Villarreal'de sözleşmesi sona eren ve yeni bir sözleşme yapılmayan Guille Franco'nun ise İspanyol kulübündeki döneminin sona erdiği, kendine yeni takım aradığı bildirildi. İspanyol basını ayrıca, sarı renkli kulübün, geçen sezon kiralık olarak verdiği Jonathan Pereira (Racing), Marco Ruben (Recreativo Huelva) ve Atildore'den (Xerez) beklediği performansı göremediğini savundu.

Bu arada Villarreal, yeni forvet arayışında Almeria'nın gol kralı olan Alvaro Negredo Sanchez'e yönelirken, başka kulüplerin de bu futbolcuyla ilgilenmesinden dolayı transferin şimdilik dondurulduğu söyleniyor.