Topuz'a ısınıyorlar

Transferi adeta bilmeceye dönen Mehmet Topuz konusunda Fenerbahçeli taraftarların fikri değişti.

Cuma 12.06.2009 11:26
ABONE OL
Beşiktaş'ın anlaşması ve futbolcunun açıklamalarının ardından Fenerbahçe taraftar oluşumunun internet sitesi ''www.antu.com''da yapılan ankette çoğunlukla Mehmet Topuz'un transferine ''hayır'' diyen sarı-lacivertli taraftarların, kulüp başkanı Aziz Yıldırım'ın konuyla ilgili açıklamaları ve sonrasında yaşanan gelişmelerin ardından düzenlenen ikinci ankette verdiği ''Evet'' oyları toplamı önde gidiyor.

İnternet sitesinde devam eden ''Beşiktaş'ın yaptığı etik dışı davranışların anlaşılmasından sonra Mehmet Topuz'u transfer etmemizi ister misiniz'' şeklindeki sorunun yer aldığı ankette ''Hayır'' oyları yüzde 44.96 olurken, ''Evet'' seçeneği toplamda yüzde 55.04'e ulaştı.

Ankette, ''İstemiyordum ama başkanımızın açıklamalarından sonra evet'' şıkkına yüzde 41.48, ''Evet'' seçeneği de yüzde 13,56 oy verildi.

Taraftarlar yapılan ilk ankette ''Mehmet Topuz'un transfer edilmesini istiyor musunuz'' sorusuna yüzde 60.11 ''Hayır'', yüzde 16.59 oranında da ''Evet'' yanıtı vermişti. İlk ankette kararsızların oyu ise yüzde 23.3'de kalmıştı.

Bu arada, iki ankete de katılım oranının 50 bine yakın olduğu görülüyor.