Transfer günlüğü

Cuma 12.06.2009
Güncelleme: Cuma 12.06.2009
ABONE OL
Bild: "DolIy Türk oluyor"
Alman Bild gazetesi, Gençlerbirliği'nin, Alman teknik direktör Thomas Doll (43) ile anlaşmasına geniş şekilde yer verdi. Bild gazetesi, "Vay canına - Dolly Türk oluyor" başlığıyla verdiği haberde, daha önceleri Dortmund ve Hamburg takımlarında teknik direktörlük yapan ve Gençlerbirliği'yle bir yıllık sözleşme imzalayan Doll'un, "Çok heyecanlıyım. Yeni bir şeyler yapabileceğime inanıyorum. Başarılı olacağım" şeklinde konuştuğu belirtildi.

Bursa'da transfer zirvesi
Bursa'da başkanlığa yeniden seçilen İbrahim Yazıcı, görev dağılımı yapmadan önce transfere yöneldi. Geçen pazartesi günü yapılan olağan genel kurulda güven tazeleyen İbrahim Yazıcı'nın salı sabahı erken saatlerde teknik direktör Ertuğrul Sağlam ile bir araya geldiği öğrenildi.

Mesut Bakkal'a güle güle
Denizli Kulübü Başkanı Ali İpek, Mesut Bakkal'ın istediği rakamda ısrar etmesi üzerine yollarını tamamen ayırdıklarını belirterek, yeni teknik direktör arayışına başlayacaklarını söyledi. İpek, özel işleri için Ankara'ya gideceğini, döndüğünde yönetim kurulu üyeleri ile görüşüp yeni teknik direktör arayışına başlayacaklarını bildirdi.

Kayserispor'da imza günü
Kayserispor, Altay'dan kaleci Gökhan ve Kartalspor'dan genç golcü Yaser ile sözleşme imzaladı. Asbaşkan Şaban Miraboğlu, kulüp tesislerinde düzenlenen basın toplantısında, takımın son 4 yılda elde ettiği başarıyı daha üst noktalara ulaştırmak için yeni transferler yaptıklarını belirtti.