Sağlam, Sercan ve Volkan'ı bırakmıyor

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, genç oyuncuları Sercan Yıldırım ve Volkan Şen'i bırakmayı kesinlikle düşünmediklerini söyledi.

Cumartesi 13.06.2009 12:15
ABONE OL
Beşiktaş'ı çalıştırdığı dönemde eski oyuncusu olan Serdar Kurtuluş'un Bursa'daki düğün törenine katılan Sağlam, genç oyuncunun nikah şahitliğini yaptı.

Serdar Kurtuluş'u çok sevdiğini ve onun en mutlu gününde yanında olmayı istediğini anlatan Sağlam, ''Serdar, kişiliğiyle, karakteriyle Türk futbolunda örnek alınabilecek bir kardeşimiz. Ben onun çok mutlu olmasını istiyorum. İnşallah bu evlilik de onun için hayırlı olur'' dedi.

Sağlam, ''Bursaspor'un genç oyuncuları Sercan Yıldırım ve Volkan Şen ile ilgili olarak çeşitli transfer söylentileri var. Bununla ilgili neler düşünüyorsunuz'' sorusu üzerine, şunları söyledi:

''Bırakmayacağız. Defalarca söyledik, yine söylüyorum; Sercan ile Volkan'ı kesinlikle bırakmayı düşünmüyoruz. Önümüzdeki sezon hedeflerimiz çok yüksek. Bu hedefler doğrultusunda da kadromuzdaki iyi futbolcuları tutup, 3-4 tane çok kaliteli transferlerle bu sezondan daha iyi olmayı planlıyoruz.''

Ertuğrul Sağlam, Bursaspor Kulübü olarak, sürdürdükleri transfer çalışmalarını yakın zamanda tamamlayacaklarını sözlerine ekledi.