Bu hafta çözeriz

Teknik direktör kaosundan çıkamayan Trabzonspor'da asbaşkan Hacısalihoğlu, "Bu sorunu bir hafta içinde çözüp 25 Haziran'daki kampa yeni hocayla başlayacağız" dedi

Pazar 14.06.2009
Güncelleme: Pazar 14.06.2009
ABONE OL
Trabzonspor'da sular durulmuyor. Teknik direktör konusunda kaos yaşayan bordomavililer, görüştükleri isimlerden olumsuz yanıt alırken, 25 Haziran'da başlayacak olan yeni sezon hazırlıklarında takımın başında kimin olacağı hala belirsizliğini koruyor. Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu, yoğun çalışmalar içinde olduklarını belirterek, "Teknik direktör konusunu önümüzdeki hafta içinde kesin olarak halledeceğiz. Takımımız ilk etap hazırlık kampına yeni hocayla başlayacak. Aksamaların birkaç nedeni var. Para işi hiç sorun olmadı. Kariyerli bir teknik adamı Trabzon'a getirmek kolay iş değil" açıklamasını yaptı.

ZACCHERONİ BEKLENİYOR
Bu arada başkan Sadri Şener'in teklife ret cevabı veren İsveçli teknik adam Sven Goran Eriksson'un avukatlarıyla bir kez daha görüşeceği öğrenildi. Diğer bir alternatif Alberto Zaccheroni'den de haber bekleyen bordomavililerin, Luiz Fernandez ile de bir öngörüşme yaptığı gelen haberler arasında.