Poulsen ile dönecekler

Başkan Yıldırım, bugün Ali Koç'la birlikte İtalya'ya gidip Danimarkalı oyuncunun bonservisini alacak. Trezeguet için de nabız yoklayacak

Salı 16.06.2009
Güncelleme: Salı 16.06.2009
ABONE OL
Bilica, Bekir, Özer ve Mehmet Topuz'un ardından Fenerbahçe Juventus'un Danimarkalı oyuncusu Christian Poulsen'in de işini bitirmek üzere. İtalya'da 6 günlük rezervasyon yaptırdıkları öğrenilen Yıldırım ve Koç başta Türkiye'ye gelmeyi düşünmeyen fakat sonradan fikrini değiştiren Poulsen'i de dönüşte İstanbul'a getirmeleri bekleniyor. Ali Koç'la birlikte Juventus yetkilileriyle görüşecek olan Aziz Yıldırım, bonservis konusunu bizzat kendi halletmek istiyor. Öte yandan Aziz Yıldırım'ın göreve geldiğinden bu yana Fenerbahçe'ye getirmek istediği Trezeguet için de İtalyan kulübünün nabzını yoklayacağı gelen haberler arasında.

YENİ KAPTAN BELÖZOĞLU
Fenerbahçe'de yapılacak takviyelerden sonra Alex ve Semih'in ilk 11'de forma bulma şansının azalması Emre'ye kaptanlığın yolunu açtı. Başkan Aziz Yıldırım, yeni sezonda kaptanlığı Emre'ye vermeyi planlıyor. Yıldız futbolcu ile özel bir görüşme yapan başkanın, "Performansından çok memnunum. Saha içinde takımı toparlayıcı yönünü kullandın. Fakat yeterince yetkin yoktu. Önümüzdeki sezon kaptanlığı sana vererek daha da etkili olmanı sağlayacağım" dediği öğrenildi.