Aslan'dan Maniche bombası

Çarşamba 17.06.2009 00:00
Son Güncelleme: Çarşamba 17.06.2009 08:47
ABONE OL
G.Saray, üç yıl önce el sıkışmasına rağmen transferi gerçekleşmeyen Maniche'yi bu kez renklerine bağlamak üzere. Bonservisi elinde olan Portekizli yıldız, yönetici Haldun Üstünel'e "G.Saray'a gelmeye hazırım" mesajı gönderdi.

Bitsin bu hasret

Portekizli futbolcu, "Artık bonservisim elimde G.Saray'a gelmek istiyorum" diye haber yolladı Yöneticiler, Galatasaraylı taraftarların yolunu gözlediği Maniche'yi almak için harekete geçti.

Galatasaray yönetimi, 3 yıl önce transferini gerçekleştiremediği eski göz ağrısı Maniche'yi almak için düğmeye bastı. Transfer çalışmalarını yürüten Haldun Üstünel, Portekizli yıldızın menajeriyle temas kurarak, oyuncunun Galatasaray'la ilgili ne düşündüğünü sordu. Bonservisi elinde olan Maniche, "Artık benim için bir sorun yok. Galatasaray'da seve seve oynarım" dedi.

Rijkaard'a sordu

Bu olumlu cevap üzerine teknik direktör Frank Rijkaard ile bir araya gelen Haldun Üstünel, Hollandalı hocadan da onay aldıktan sonra Maniche ve menajeriyle görüşmelere başladı. Galatasaray, 2006-2007 sezonu öncesi 31 yaşındaki oyuncu ile sözleşme imzalamış ancak Maniche'nin, Dünya Kupası'nda sergilediği başarılı futbolun ardından fiyatı artmış ve transfer gerçekleşmemişti.

https://www.sabah.com.tr