Pazar'a randevu

Fildişi Sahili'nin başında yarın Burkina Faso maçına çıkacak Halilhodziç, "Kazanırsak, Dünya Kupası yolunu yarılarız" dedi ve Pazar günkü görüşme öncesinde Trabzon'a dönüşüne yeşil ışık yaktı

Cuma 19.06.2009
Güncelleme: Cuma 19.06.2009
ABONE OL
Trabzonspor yeni hocasını dört gözle beklerken, Vahid Halilhodziç ismi bordo-mavili camiada daha yüksek sesle yankılanmaya başladı. Fildişi Sahili Milli Takımı'nı çalıştıran Halilhodziç, parasal konularda Karadeniz ekibiyle anlaşırken, Trabzonspor'dan Pazar gününe kadar süre istedi. 2010 Dünya Kupası Afrika elemelerinde grubunda lider olan Fildişi Sahili, yarın takipçisi Burkina Faso'yu ağırlayacak. İlk iki maçını kazanan Boşnak teknik adam yönetimindeki turuncu-beyazlılar, Burkina Faso'yu da devirirse Dünya Kupası yolunda önemli bir avantaj elde edecek.

FİLDİŞİ YOLU YARILARSA...

Bordo-mavili kurmaylardan zaman isteyen Halilhodziç'in, "Cumartesi günü galip gelirsek, 2010 Güney Afrika yolunu yarılamış olacağız. Bir sonraki eleme maçımız ise Ekim ayında. Sizinle pazar günü tekrar görüşelim ve bu işi sonlandıralım" dediği öğrenildi. Başkan Sadri Şener ve yöneticilerin de transfer pazarlığını 1 milyon 100 bin Dolar'dan açan ancak 850 bin Dolar'a kadar inen 57 yaşındaki hocanın Trabzonspor'a dönüşüne sıcak baktıkları ve ikinci Halilhodziç döneminin çok yakın olduğu belirtildi.