Lincoln hala kayıp

Perşembe 25.06.2009 13:07
Güncelleme: Perşembe 25.06.2009 13:08
ABONE OL
Galatasaray, yeni sezon hazırlıklarını bu sabah yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde, teknik direktör Frank Rijkaard yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanda futbolcular kondisyon ağırlıklı bir çalışma yaptı.

Isınma hareketlerinin ardından dar alanda Rijkaard'ın da katılımıyla tek pas çalışması yapan futbolcular, daha sonra kondisyoner Albert Roca Pujol kontrolünde çeşitli organizasyonlar gerçekleştirerek, antrenmanı tamamladı.

Sıcak havada geçen antrenmanda futbolcuların zorlandıkları gözlenirken, teknik direktör Rijkaard, hata yapan oyunculara uyarılarda bulundu. Sarı-kırmızılı futbolcular, antrenmanda verilen aralarda bol bol su içerek serinlemeye çalıştı.

LINCOLN HALA YOK

Ülkesinden henüz dönmediği bildirilen Cassio Lincoln, bugün de antrenmana katılmadı.
Çalışmada Lincoln'un yanı sıra izinli olan Harry Kewell ve Gökhan Zan da yer almazken, sakatlıkları bulunan Shabani Nonda, Tobias Linderoth ve Serkan Çalık da tesislerde çalıştı.

MİLLER, HAZIRLIKLARA BAŞLADI

Milli takımlarda bulundukları için izin verilen futbolcular da hazırlıklara başladı.

Arda Turan, Ayhan Akman, Milan Baros, Hakan Balta, Mehmet Topal ve Sabri Sarıoğlu, takımla birlikte sahaya inip, yeni teknik heyetle tanıştıktan sonra tekrar tesislere girerek, sağlık kontrolleri çerçevesinde bir dizi teste tabi tutuldu.

Bu futbolcular öğleden sonra Bakırköy Acıbadem Hastanesi'nde sağlık kontrollerinden geçecek.
Bu arada Galatasaray'ın transferi konusunda Fransa'nın Marsilya takımı ile görüşmelerde bulunduğu Servet Çetin de antrenmanda yer aldı.

Öte yandan antrenmanı izleyen bir gurup sarı-kırmızılı taraftar, teknik heyet ve futbolculara, yaptıkları tezahüratlarla sevgi gösterisinde bulundu.

Galatasaray, yeni sezon hazırlıklarını akşam saatlerinde yapacağı antrenmanla sürdürecek.