Aslan Hollanda'ya adeta çıkarma yaptı

Galatasaray, Hollanda kampına 33 futbolcuyla gitti. PAF Takım'dan 8 oyuncusu olan Cimbom'a, Kewell, Nonda ve Leo Franco da katılacak

Pazar 28.06.2009
Güncelleme: Pazar 28.06.2009
ABONE OL
Galatasaray yeni sezona adeta bir orduyla hazırlanıyor. Dün Hollanda'ya giden sarı-kırmızılı kafilede 33 futbolcunun bulunması dikkatleri çekti. 8 PAF Takımı oyuncusu da teknik direktör Frank Rijkaard'ın talimatıyla Hollanda kampındaki yerlerini aldı. Cimbom'un Tegelen şehrindeki çalışmalarına gelecek hafta yabancılar Harry Kewell, Shabani Nonda ve Leo Franco da dahil olunca, futbolcu sayısının 36'ya çıkacağı bildirildi.

4 HAZIRLIK MAÇI YAPACAKLAR
Öte yandan Galatasaray kamp süresince 4 hazırlık maçı yapacak. 1 Temmuz'da Volksbank- Arena Stadı'nda Alman FC Kleve ile karşılaşacak olan Galatasaray, 5 Temmuz'da Mısır'ın El-Ahly, 8 Temmuz'da Fas'ın Wydad ATC ve 11 Temmuz'da da Almanya'nın Bayer Leverkusen takımlarıyla karşı karşıya gelecek.

YAĞMUR KARŞILADI...

Galatasaray'ı dün başladığı Hollanda kampının ilk gününde yağmur karşıladı. Sağanak yağış altında yapılan antrenman 1 saat 20 dakika sürdü. Teknik direktör Rijkaard'ın futbolcularını fazla yormadığı çalışmaya bölgede yaşayan vatandaşlarımız yoğun ilgi gösterdi.