'Kaş yuvaya dönüyor'

İspanyol spor gazetesi Marca, Beşiktaş'ın eski futbolcusu İbrahim Kaş'ı geri alabilmek için Getafe kulübü ile görüşmeye başladığını iddia etti

Pazar 28.06.2009
Güncelleme: Pazar 28.06.2009
ABONE OL
Beşiktaş'ın alt yapısında yetişen ve geçtiğimiz sezon başında İspanya'nın Getafe takımına transfer olan İbrahim Kaş'ın yeniden Beşiktaş'a döneceği iddia edildi. İspanyol spor gazetesi Marca, siyah-beyazlı ekibin Kaş'ı geri alabilmek için Getafe'nin kapısını çaldığını yazdı. "Beşiktaş'ın, Nihat Kahveci'yi aldıktan sonra yeni hedefi İbrahim Kaş"diye yazan Marca, Getafe'nin 1.5 milyon Euro karşılığında Kaş'ı bırakabileceğini öne sürdü. İbrahim'in Getafe'de başarılı olamadığının altı çizilen haberde, "Türk futbolcu, ülkesine geri dönmeye kötü gözle bakmıyor, çünkü daha fazla süre oynayabilir ve milli takımdaki yerini koruyabilir" yorumu yapıldı. Genç futbolcunun menajeri Ahmet Bulut ise İbrahim'in herhangi bir kulüple görüşmediğini söyledi.

İKİ YENİ ŞAPKA SATIŞTA
Öte yandan Beşiktaş, lisanslı ürünlerine iki yeni şapka ekledi. Şapkalarda, "Bir gün herkes Beşiktaşlı olmasın, bırakın o ayrıcalık bizde kalsın" ve "Herkese nasip olmaz Beşiktaşlılık" yazıldı.