Sevgiliden izin yok!

Beşiktaş'ın kadrosuna katmak istediği Genoa'nın defans oyuncusu Matteo Ferrari'nin fotomodel sevgilisi Aida'nın Türkiye'ye gelmek istememesi transferi zora soktu

Pazar 28.06.2009
Son Güncelleme: Pazar 28.06.2009
ABONE OL
Yeni sezon çalışmalarının başlamasına kısa bir süre kala dış transferdeki çalışmalarını yoğunlaştıran Beşiktaş'ta hedefteki isim olan Matteo Ferrari için seferberlik ilan edildi. İtalya'nın Genoa takımında forma giyen başarılı defans oyuncusu için yönetici Mario Berk ve Matteo Ferrari'nin Türkiye temsilcisi Ogan Tarhan, anlaşma sağlamak için İtalya'ya çıkarma yaparken, Çizme'den gelen bir haber transferi zora soktu. Ferrari'nin uzun süredir birlikte olduğu Venezuellalı fotomodel sevgilisi Aida Yespica'nın Türkiye'ye gelmeye sıcak bakmadığı ifade edildi. Oldukça ünlü olduğu İtalya'daki işleri nedeniyle kesinlikle ayrılmak istemeyen Yespica'nın bu tavrının Ferrari'yi de etkilediği belirtildi. Bu birliktelikten Aron isminde bir de çocuğu olan 30 yaşındaki İtalyan futbolcunun, düşünmek için zaman istediği öğrenildi.

MUSTAFA DENİZLİ ISRARLI
Bu arada Ferrari için Genoa'nın bonservis bedeli olarak siyah-beyazlılardan yaklaşık 3 milyon Euro talep ettiği bildirilirken, futbolcu için de yıllık 1.5 milyon Euro'dan üç yıllık anlaşma düşünülüyor. Teknik direktör Mustafa Denizli'nin ısrarla alınmasını istediği Matteo Ferrari hakkında "Tomas Sivok'tan çok daha iyi bir oyuncu. Eğer alınırsa Beşiktaş'a çok büyük faydaları olacaktır" yorumu yaptığı ifade edildi.