Okyatmaz, Bizans'a çattı!

Olağanüstü kongreyle yönetimine 4 yeni isim alan Sivasspor Başkanı Otyakmaz, "Bizans oyunlarının hakkından gelecek güç bizde var" dedi

Pazartesi 29.06.2009
Güncelleme: Pazartesi 29.06.2009
ABONE OL
Sivasspor Kulübü'nün, İl Özel İdaresi İl Genel Meclisi Salonu'nda yapılan olağanüstü genel kurulunda özel sebeplerle eksilen yönetim kurulu yenilendi. Önceki başkan Osman Seçilmiş'ten devraldığı bayrakla Şampiyonlar Ligi'nin kapısına dayandıklarını söyleyen Otyakmaz; Adnan Kaplan, Hüsnü Eken, İsmet İzmirli ve Harun Türkoğlu'nu yönetimine alırken, başkan yardımcısı Mustafa Süs'ün işleri için yönetici Bülent İlçi'nin de sıkıntıları nedeniyle ayrıldığını, Süleyman Gökçek ve Gürkan Demirkol'un da alt yapıda kulübe hizmet edeceğini söyledi. Yenilenen 4 Eylül Stadı'nı 28 Temmuz'daki Şampiyonlar Ligi ön elemesine yetiştirmek istediklerini belirten Otyakmaz, "Bizans oyunlarının hepsinin hakkından gelebilecek gücü kendimizde bulacağız. Çünkü, bu güç bizde var, Sivaslılar var" dedi. Bu arada Sivasspor Kulübü'nün gelecek sezon bütçesinin 29 milyon 600 bin TL olduğu bildirildi.

UYGUN'UN ÖMÜR BOYU İMZASI!..
Sivasspor Basın Sözcüsü Fikret Ünsal'ın oğlu gazeteci Yusuf Ziya Ünsal, önceki gün Dinemis Günal ile yaşamını birleştirdi. Çiftin nikah şahitlerinden olan Bülent Uygun imza atarken gazetecilere takılarak, "Sivasspor ile sözleşmem ömür boyu" dedi.