3. panzer Metzelder

Beşiktaş stoper transferinde sağ gösterip sol vurdu. İtalyan Ferrari ile anlaşıldığı izlenimini yaratan siyah-beyazlı yöneticiler Real Madridli Alman Metzelder ile işi bitirdi

Beşiktaş Almanları üçlüyor. Kadrosunda Ernst bulunan ve geçtiğimiz günlerde Fink'i transfer eden siyah-beyazlı yönetim, Real Madrid'in Alman yıldızı Metzelder'in de transferini bitirmek üzere... Kartal stoper transferinde adeta sağ gösterip sol vurdu. Günlerdir Genoa'nın İtalyan futbolcusu Matteo Ferrari ile temas halinde olduğu izlenimi veren Kartal, diğer taraftan Alman futbolcunun menajeri ile görüşerek pazarlıkları yürüttü. Bu sırada Ferrari'nin menajeri Gianni Corciano, medyaya kimseyle temas halinde olmadıklarını açıklayıp, "Ferrari hiçbir kulübe de imza atmadı" diye konuştu.

'METZELDER İMZAYI ATTI'
İspanya cephesinde gelişmeler daha ilginçti. İspanyol basını ısrarla Beşiktaş'ın Metzelder ile anlaşma sağladığını yazdı. Marca, 28 yaşındaki Alman stoperin, Beşiktaş ile 3 yıllık anlaşma sağladığını ve önümüzdeki günlerde Türkiye'ye geleceğini öne sürdü. Bu haber üçerine Metzelder'in menajeri Jörp Neubauer de, "Bu haberler tamamen saçmalık. Christoph geleceğini Madrid'de görüyor" diye yalanladı. Ancak Beşiktaş'ın Metzelder ile transferi bitirdiği öğrenildi.
BİZE ULAŞIN