Günün içinden

Futbol
Özdilek görevine temkinli başlıyor
Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, takımın kamp yaptığı Kızılcahamam'a gitti. Özdilek, futbolcuların alacakları ödenmediği için kampa katılmadığını hatırlatarak, "Başkan Hasan Akıncıoğlu 9 Temmuz'a kadar bütün futbolcuların tüm alacaklarının ödeneceği sözünü verdi. Ben başkanın sözüne inandığım için kampa katıldım" diye konuştu. Özdilek tüm alacakların ödenmesi halinde 10 Temmuz'da ikinci kamp dönemi için Almanya'ya gideceklerini söyleyerek, "Takımda herkesin kafasının rahat olmasını istiyorum" ifadesini kullandı.

Hentbol
Sen misin hediye alan!
Türk misafirperverliği, İzmir Büyükşehir Belediyesi Hentbol Takımı yöneticilerinin başlarına dert oldu. İzmir ekibinin idarecileri, Avrupa Hentbol Federasyonu gözlemcilerine deri ceket hediye etmek isteyince, rüşvet verdikleri gerekçesiyle 1000 Euro ceza aldılar.

Basketbol
Cimbom'a 1.96'lık pivot
Galatasaray Bayan Basketbol Takımı, Belaruslu Yelena Leuchanka ile bir yıllık sözleşme imzaladı. Kulübün resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, 1.96 boyunda ve 26 yaşındaki Leuchanka'nın pivot olarak görev yaptığı bildirildi. Fenerbahçe'nin eski çalıştırıcısı Zafer Kalaycıoğlu'nun antrenörlüğe getirildiği de dün resmen açıklandı.

Futbol
Filistin'de barış maçı
Brezilya Ligi'nin önde gelen takımları Flamengo ve Corinthians, Filistin'de ''Barış Maçı'' yapacak. Brezilya Hükümeti'nce yürütülen barış projeside, Flamengo ve Corinthians takımları, 15 Eylül'de Filistin'de maç yapacak. İkinci kez "Barış maçı" yapan Brezilya, 2004 yılında ise siyasi kriz çıkan Haiti'de de aynı etkinliği düzenlemişti.

Futbol
Vefa şaha kalkacak
Yıllar önce üç büyüklere kök söktüren Vefa, yeniden eski günlerine dönmek için başkan Mesut Gülbaran yönetiminde kollarını sıvadı. Yeni göreve gelen yönetim kurulu önceki gün Vefa Lisesi'nde biraraya gelerek, güçlü bir takım yaratmak için çalışmalara hız verdi. Başkan Gülbaran, "Yeni sezonda TFF 3. Ligi'ne yükselmeyi hedefliyoruz. Herkesin desteğini bekliyoruz" dedi.

BİZE ULAŞIN