Denizli Çankaya Köşkü'nde

Cumhurbaşkanı Gül, teknik direktör Denizli'yi Çankaya Köşkü'nde öğle yemeğinde ağırladı.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli'yi Çankaya Köşkü'nde öğle yemeğinde ağırladı.

Yaklaşık 2 saat süren yemeğin ardından Çankaya Köşkü'nden ayrılırken gazetecilerin sorularını yanıtlayan Denizli, yemeğin Cumhurbaşkanı Gül'ün daveti üzerine gerçekleştiğini söyledi.

Gül'ün Beşiktaşlı olduğunu tüm kamuoyunun bildiğini anımsatan Denizli, ''Benim olumlu, olumsuz günlerimde arayıp soran, taziyelerini ve kutlamalarını bildiren bir kişiliğe sahip. Samimi duygular içinde konuşuyoruz'' dedi.

Denizli, Gül'ün Beşiktaş'ın bu sene gösterdiği başarıdan duyduğu memnuniyeti dile getirdiğini, sezon sonunda da şampiyonluktan dolayı kutladığını aktardı.

Cumhurbaşkanı Gül ile keyifli bir yemek yediklerini ve sohbet etme imkanı bulduklarını anlatan Denizli, ''Sayın Cumhurbaşkanı, takımla ilgili bilgi aldı ve transferlerden memnun olduğunu söyledi'' diye konuştu.

Şampiyonluktan sonra beklentilerin büyüdüğünü ve önlerinde yeni hedeflerin olduğunu dile getiren Denizli, bu beklentileri gerçekleştirmek için çalışacaklarını kaydetti.

Denizli, bir soru üzerine, kulüp başkanı Yıldırım Demirören'in daha önce forma hediye etmesi nedeniyle Gül'e hediye getirmediğini belirterek, ''Eli boş geldim ama duygu ve düşünce olarak dopdolu çıkıyorum''
dedi.

BİZE ULAŞIN