Hacıoğlu Denizlispor'da

Turkcel Süper Lig takımlarından Denizlispor, daha önce Fenerbahçe ve Kocaelispor'da forma giyen sol kanat oyuncusu 30 yaşındaki Murat Hacıoğlu ile iki yıllık sözleşme imzaladı.

Denizlispor kulüp binasındaki imza töreninde konuşan yönetim kurulu üyesi Ali Alaybeyoğlu, Murat Hacıoğlu'nun, teknik heyetin talebi üzerine kongreden sonraki yeni yönetim tarafından transfer edildiğini söyledi.

Murat Hacıoğlu'nun Denizlispor'a çok faydalı olacağına inandığını belirten Alaybeyoğlu, şunları kaydetti:
''İnşallah takımımız için çok yararlı olur. Yararlı olacağına da eminiz. Murat, kariyerini ispat etmiş bir arkadaşımız. Hem Denizlispor'a faydalı olmak için hem de kariyerini daha üst seviyeye çıkarmak için tercih sebebi olmuştur. Kendisine bundan sonraki futbol yaşantısında başarılar diliyoruz.''

Alaybeyoğlu, takıma ilerideki günlerde yabancı bir stoper ile orta saha mevkisine de bir yerli oyuncu transferi yapacaklarını bildirdi.

Murat Hacıoğlu ise Denizlispor'a geldiği için çok mutlu olduğunu ifade ederek, transferinin geçen yıl da gündeme geldiğini, ancak bu yıl gerçekleştiğini söyledi.

Denizlispor'un kulüp yapısını bildiğini ve burada tanıdığı arkadaşlarının olduğunu ifade eden Hacıoğlu, ''Genç bir ekip. Denizlispor'u geçen seneki seviyesinden daha iyi yerlere taşımak için buradayım. İnşallah başarılı olacağım ve bana inananları mahcup etmeyeceğime inanıyorum'' dedi.

Deniyimli sol kanat oyuncusu Hacıoğlu, sözleşmeye imza attıktan sonra Denizlispor'un Davraz kampına katılmak üzere Isparta'ya hareket etti.

İmza töreninde, Denizlispor Yönetim Kurulu Üyesi Salih Amiroğlu ve genel menajer Özhan Çetin de hazır bulundu.

BİZE ULAŞIN