Genç yıldızların üzerine titriyor

Galatasaray'ın yeni hocası Frank Rijkaard, PAF takımdan Emre, Serdar ve Erhan'a büyük ilgi gösteriyor, hatalarını maçı durdurup tek tek söylüyor

Yeni sezon hazırlıklarını Hollanda'da sürdüren Galatasaray, çalışmalarına dün yaptığı çift antrenmanla devam etti. Basına açık akşam antrenmanında teknik direktör Frank Rijkaard, futbolculara taktik ağırlıklı çift kale maç yaptırdı. Rijkaard, PAF takımdan beğendiği üç genç yıldız Emre Çolak, Serdar Eylik ve Erhan Şentürk'e özel ilgi gösterdi. Hollandalı, kanat ataklarına önem verdiği çift kale maçı bir ara durdurarak Emre Çolak'ı yaptığı hatalar nedeniyle sertçe uyardı. Rijkaard, Serdar ve Erhan'la zaman zaman tercüman aracılığıyla diyalog kurarak istediklerini yapmaları için uyardı. Hoca; Arda ve Ayhan ile de maça verilen arada bir konuşma yaptı.

MİLLİLER TOPA DOKUNDU!
Milli futbolcular ilk kez topla buluştukları çalışmada çift kalede bir takımı oluşturdular. Sakatlığı sona eren Serkan Çalık da millilerin yer aldığı takımda mücadele etti. Takıma önceki gün katılan Nonda ise sadece koşu yaptı.

BİZE ULAŞIN