11'e bir adam daha

G.Saray'ın transfer sihirbazı yöneticisi Haldun Üstünel: "Keita'yı alırken Rijkaard ile konuştuk. Kulübeye transfer istemediğini söyledi. Kadroya bir takviye daha yapılacak. O da, 11'de oynayacak bir isim olacak"

Gizli bitirdiği flaş transferlerle dikkat çeken Galatasaray yöneticisi Haldun Üstünel'in Bochum kampına gelmesi yeni bir transferin habercisi olarak heyecan yarattı. Üstünel, dünkü idmanı izlerken transfer politikası hakkında bilgi verdi: "Keita transferi bayağı zor oldu. Lyon, Benzema'yı Real Madrid'e satınca bize son anda Keita'yı satamayacaklarını söylediler. Şok olmuştuk ancak çabalarımızla bu transferi gerçekleştirdik. Keita için Rijkaard ile konuştuk. Rijkaard yedek kulübesinde oturacak futbolcu istemediğini, Keita'nın hem kanatta hem de santraforda oynayabildiği için sisteminde çok önemli olduğunu belirtti." "Bütçemize uygun bir transfer daha gerçekleştireceğiz. Rijkaard toplantımızda nereye futbolcu gerektiğini söyleyecek. Biz de saptadığımız isimleri onunla paylaşacağız. Lucas Neill için şu anda bir şey yok. Zaten o da İngiltere'ye gideli iki gün oldu." "Servet, Marsilya'ya transferinde çok şanssız. Hep karşı tarafta bir aksilik çıktı. Biz onlara fiyatımızı verdik. Bekliyoruz."

NONDA'YA NİCE TALİP

Rijkaard ve Üstünel'in toplantısında kamptaki 36 futbolcunun durumunun masaya yatırılıp gönderilecek 10-12 futbolcunun isimlerinin de belirleneceği öğrenildi. Öte yandan, Nonda'ya Nice'in talip olduğu ifade edildi. Remy'i Lyon'a satmayı planlayan Fransız ekibi, bu oyuncunun boşluğunu Nonda ile dolduracak.


BİZE ULAŞIN