Robben Fener'e yakın

F.Bahçe'nin Arjen Robben operasyonunda dün çok önemli gelişmeler oldu. Önceki gün Real Madrid Kulübü Genel Müdürü Jorge Valdano ile görüşen F.Bahçe heyeti dün de hem Valdano hem de futbol şube sorumlusu Miguel Pardeza ile masaya oturdu. Real Madrid kulüp binasında gerçekleşen ve sıcak bir atmosferde geçen görüşme, F.Bahçeli yöneticilerin umduğundan çok daha hızlı bir şekilde olumlu sonuçlandı.

Yapılan flaş transferler sonrası Robben'i elden çıkarmaya kararlı olan İspanyol yöneticiler fazla nazlanmadan F.Bahçe'yle el sıkıştılar. F.Bahçe heyeti, bonservis rakamının gizli tutulduğu buluşmadan mutlu ayrılırken, bu defa Robben'in hem babası hem menajeri olan Hans Robben ile bir otelde bir araya geldi. Ancak görüşme sıkıntılı başladı.

Hans Robben "Arjen, Türkiye'yi düşünmüyor" diyerek işi yokuşa süren bir tavır takındı. Yaklaşık iki saatlik görüşme sonunda ise Hans Robben yumuşadı ve oğlunu ikna etmeye çalışacağını F.Bahçeli yöneticilere söyledi. Asrın transfer girişiminde üçüncü raundun bugün gerçekleşmesi bekleniyor.
BİZE ULAŞIN