Ben organize ettim

Denizli, basının "Oyuncular şampiyonluğu size mal ediyor" sözlerine, "Ben şampiyonluğu bilmiyorum, ben onları biliyorum. Ben başlarında bu işi organize eden kişiyim" diye konuştu

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli önemli açıklamalar yaptı. Siyah beyazlı takımın teknik direktörü, takımın kaptanlarının belli olduğunu, takımda 'kaptanlık' diye bir sorun olmayacağını söyledi. Delgado'nun olmadığı süreçte şampiyonluk balosunda kupayı taşıyan İbrahim Üzülmez, İbrahim Toraman, Nobre ve Serdar'ın o görevi yapacak yetenekte, yapmayı da hak etmiş futbolcular olduğunu vurgulayan Denizli, "Ayrıca bizim takımda kaptanlık diye bir sorun olmaz. Hiç düşünmediğiniz oyuncuya o bandı takıp, sahaya kaptan olarak çıkartabilirim. Bant çok önemli değil, ben 12 sene bantsız çıktım" diye konuştu. Mustafa Denizli, sol kanatta oynayan genç bir gurbetçi oyuncuyla iki defa görüştüğünü, transferinde çok önemli bir sorun kalmadığını belirterek, bu transferin önümüzdeki günlerde bitebileceğini ifade etti. Mustafa Denizli, "Futbolcular röportajlarda şampiyonluğu size mal ediyorlar. 'Hoca bu işi biliyor' diyorlar. Siz ne diyorsunuz?" şeklindeki soruya da, "Ben şampiyonluğu bilmiyorum, ben onları biliyorum. Onları bildiğim için öyle söylüyorlar. Onlarındır o. Ben başlarında organize eden kişiyim" dedi.

BATU'YA GEÇİT YOK!
Beşiktaş Teknik Direktörü Batuhan'nın takıma dönmesi için internet sitelerinde taraftarların düşünceleri olduğu yönündeki sözler için, "Benim öyle bir şeyden haberim yok. Batuhan için de düşüncem değişmedi" yorumunu yaptı.

BİZE ULAŞIN