Tello su kaynattı

Beşiktaş'ta yönetimden zam isteyen ve talebine hala yanıt alamayan Şilili futbolcu dün agresif tavırlarıyla dikkat çekti

İstanbul'un zaman zaman 40 dereceyi bulan sıcağında çalışmalarına devam eden Beşiktaş'ta dün sinirler gerildi. Siyah beyazlı yönetimden 3 defa alacağına zam isteyen ve bu konuda bir cevap alamayan Tello, idmandaki agresif tavırlarıyla dikkat çekti. Şilili futbolcu çift kale karşılaşma sırasında, Serdar Özkan ile girdiği ikili bir mücadele sonrası bu futbolcunun sırtına yumruk attı. Bu nedenle iki futbolcu arasında kısa bir gerilim yaşandı. Araya giren İbrahim Üzülmez tarafları yatıştırdı. Daha sonra ise Tello'nun kurbanı Uğur İnceman oldu. Bu sefer olaya müdahale eden Mustafa Denizli Tello'yu yatıştırdı ve idmanı da 10 dakika erken bitirdi.

REKOR FERRARİ'NİN

Yabancılardan Ernst'in 2, Delgado'nun 2.1, Nobre'nin 2.2, Ferrari'nin 2.5 milyon euro aldığı Beşiktaş'ta 900 bin euro yıllık ücret alan Tello'nun bundan rahatsız olduğunu yönetime bildirmiş ve zam istemişti.
Fakat Beşiktaş yönetimi şu ana kadar Tello'nun isteğine bir yanıt vermedi. Kartal'da Bobo 800 bin euro ücret alırken, Holosko 850 ve Sivok da 800 bin euroya forma giyiyor.

BİZE ULAŞIN