Kahinden uyarı

Geçen sezon kehanetleriyle gündem yaratan Mustafa Denizli, gelecek sezon için rakipleri F.Bahçe gibi iddialı duruma gelmeleri gerektiğini belirterek eksikleri olduğunu ima etti

Geçen sezon rakiplerinin çok gerisindeyken bile, "Şampiyon olacağız" diyen ve yaptığı tahminlerle adı 'kahine' çıkan Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, kadro konusunda henüz iddialı hale gelmediklerini söyledi. Dün idman sırasında gazetecilerle sohbet eden Denizli, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın üç yıl üst üste şampiyonluk sözü verdiğinin hatırlatılması üzerine, "İddialı olmaları normaldir. Biz de iddialı duruma gelmeliyiz" diyerek sanki kendine yönetimine eksikleri olduğunu duyurur gibiydi.

EKREM VE TORAMAN YETİŞMİYOR
Sakatlıklar hakkında bilgi veren Denizli, Ekrem ve İbrahim Toraman'ın ligin ilk haftasına yetişmeyeceklerini açıkladı. Sözleşmesi dondurulmak istenen ancak karşı çıkan Delgado için, "Nedir, ne değildir, ne kadar doğru aktarıldı bilemeyiz. Konuşmasından önce kendisiyle görüştüm" diyen Denizli, genç bir gurbetçiyi transfer edeceklerini, Fatih Tekke'nin ise hiç gündemlerine gelmediğini bildirdi.
BİZE ULAŞIN