Ok yaydan çıktı

Adı sürekli İspanyol takımlarıyla anılan Güiza, taraftarın oklarını üzerine topladı. Sarı lacivertliler, internetteki yorumlarda 'Okçu'nun bir an önce elden çıkarılmasını istiyor

Fenerbahçe'de Konfederasyon Kupası sonrası başlayan Güiza krizi, taraftarın tepkisiyle farklı bir boyut kazandı. Adı sürekli Valencia, A.Madrid ve Barcelona ile anılan İspanyol golcünün "Hayatımda hiç büyük takımda oynamadım" şeklindeki açıklamaları ve Almanya kampına katılmayacağını bildirmesi üzerine sarı-lacivertliler yönetimin oyuncunu elden çıkarmasını istiyor. Taraftar sitelerinde, Güiza'nın yaptıklarından sonra takıma dönmesi halinde diğer oyuncuları olumsuz etkileyeceği görüşü hakim olurken, yapılan yorumlar dikkat çekiyor.

İŞTE TRANSFER GÜNDEMİ


Sarı-lacivertli taraftarların 'Okçu' hakkında yaptığı yorumlardan bazıları şöyle:

Artık ilgimiz kalmamalı


Geldiğinden beri sevgim olmadı, bundan sonra da olmayacak

Ağlak suratını hiç unutmayacağım


Kendisini bulunmaz Hint kumaşı sanıyor

Aragones gibi Güiza hatasından da dönülmeli


Güiza artık git ve başka takımda ağla

Onun yüzünden Semih'in de morali bozuluyor


Gittiği gün bayramımdır

Geçen yıl sayesinde futboldan soğudum, gitsin kurtulalım


Mümkünse hiç gelmesin.

BARCELONA ALMIYOR

Öte yandan Barcelona Teknik Direktörü Guardiola'nın Güiza'yla ilgilendiği iddiasını ortaya atan Katalan Radyosu RAC1, dün Barcelona'nın Dani Güiza'yı transfer etmeyeceğini ileri sürdü. Radyo, büyük ihtimalle kulüpte kalacak olan Eto'o ve Bojan Krkic gibi iyi bir yedek bulunmasının yanı sıra, Güiza'nın sürekli özel hayatıyla paparazzi gündemine gelmesinden dolayı Fenerbahçeli oyuncunun transferinin zor olduğunu duyurdu. Barcelona'nın David Villa olmazsa, Uruguaylı Diego Forlan'a yöneleceği de belirtildi. Katalan ekibinin bu iki isimden birini alması durumunda, Güiza bu oyuncuların yerine A.Madrid veya Valencia'nın yolunu tutabilir.

BİZE ULAŞIN