İyi ki Broos'u tercih etmişiz

Davraz kampının başarılı geçtiğini belirten Trabzonspor Başkanı Şener, "Futbolcular Hugo Broos'u çok sevdi. Hoca tercihimiz doğru" dedi

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, takımın başında getirdikleri Belçikalı teknik adam Hugo Broos'tan çok memnun olduklarını ve iyi bir seçim yaptıklarını söyledi. Bodrum'da yaptığı tatil sonrası İstanbul'a dönen başkan Şener, SABAH'a özel açıklamalar yaptı. Başkan, "Davraz kampı nasıl geçti? Hugo Broos seçimi doğru mu?" sorusuna, "Teknik adam konusunda olumlu bir adım atmışız. Çok bilgili, deneyimli ve medeni bir insan. Hocamız bizi, takım da onu çok sevdi. Oyuncularla kamp boyunca yakından ilgilendi. Kadrodaki eksikleri gördü ve bize bilgi verdi. Zaten kendisiyle devamlı irtibat halindeyiz. Hollanda kampında uyum sorunu tamamen ortadan kalkacak" yanıtını verdi.

İŞTE TRANSFER GÜNDEMİ

TEKKE TRABZON'A ÇOK YAKIN
Şener, herkesin merak ettiği Fatih Tekke'nin yuvaya dönüşü konusunda da, "Bu futbolcuyla ilgili her an bir gelişme olabilir. Fakat Trabzonspor'un birinci gündemi şu an Fatih Tekke değil. Daha önce de dediğimiz gibi bu işin ekonomik şartları önemli" yorumunu yaptı. Ünal Karaman'ın Sportif Direktör olmasıyla ilgili de "İsabetli bir seçim yaptık" ifadesini kullanan Trabzonspor Başkanı, "Başarılı olacağına inanıyorum. Teknik heyette büyük atılımlar yaptık. Ekip birbiriyle uyumlu bir şekilde çalışacaktır" dedi. Cumartesi günü kampa gideceğini de belirten Şener, transfer çalışmaları için ise, "Menajerlerden hergün onlarca isim geliyor. Hocayla konuşup, gerekli görüşmeleri Hollanda'da yapacağız" diye konuştu.

BİZE ULAŞIN