Mustafa Denizli Bobo'yu sildi mi?

Denizli, Olympiakos'un almak istediği Bobo'nun sık sık "Ben gitmek istiyorum" sözlerine kızdı ve yönetime satılması için rapor verdi

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli'nin, Olympiakos'un gündeminde olan Bobo'yu kafasında bitirdiği öğrenildi. Defalarca yönetime gitmek istediğini bildiren ve "Bonservisim için kolaylık sağlayın. Ailem de ben de Yunanistan'a gitmek istiyoruz" mesajı gönderen Bobo'nun antrenmanlardaki isteksiz davranışları tecrübeli hocayı üzdü. Daha önce "Ayrılmayı kafasına koymuş bir futbolcuyu yeniden motive etmek zordur. İyi bir teklif gelirse Bobo'yu gönderebilirsiniz" diyen Denizli'nin, çalışmalarda istediği verimi alamadığı Bobo hakkında yönetime, "Bobo aklında Beşiktaş'ı, ben de onu bitirdim. Bundan sonra kalmasının çok fazla bir anlamı yok. Satılması benim için uygundur" diye raporu verdiği öğrenildi.

İŞTE TRANSFER GÜNDEMİ


PAZARLIKLAR SÜRÜYOR
Bu arada siyah-beyazlı oyuncu için Olympiakos ile görüşmeler devam ediyor. Beşiktaş'ın 7 milyon Euro isterken, Yunan ekibinin son teklifinin 4.5 milyon Euro olduğu, pazarlıkların bu rakam üzerinden yeniden yapılacağı bildirildi.
BİZE ULAŞIN