Şener sert çıktı

Trabzonspor Başkanı, Fatih Tekke için, "Böyle oyuncular boş mukaveleye imza atarlar ve üstünü başkanlar doldurur" derken kente yabancı hoca getirmenin de kolay olmadığını söyledi

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener Fatih Tekke ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. Şener, "Fatih ile çalışmadım. Ama futbol kariyerinin son aşamasında olduğu bir gerçek. Bana doğduğu, büyüdüğü ve kaptanlık yaptığı takımda oynamak istediğini belirtti. Eski örneklere bakarsak böyle oyuncular boş mukaveleye imza atarlar ve üstünü başkanlar doldurur. 'Menajerimle görüşsünler' gibi bir cümle kullanması hiç hoş değil" derken, şu anda bir gelişme olmadığını da söyledi.

İŞTE TRANSFER GÜNDEMİ

TJİKUZU YILIN TRANSFERİ
Bu sezon eksik mevkilere nokta transfer yaptıklarını söyleyen Başkan Şener, "Tjikuzu Türkiye'nin en büyük transferi olarak değerlendiriliyor. Engin Baytar'ın hep özel hayatı gündemde. Daha önce takımlar küçük takımlardı. Küçük takımlarda özel hayatlar bozulabiliyor. Biz de bozulması mümkün değil; çünkü nefes alacak vaktin yok. Manisaspor'dan aldığımız Ferhat Öztorun'un geleceği de parlak" ifadelerini kullandı. Son olarak teknik direktör Broos'a da değinen Şener, "Trabzon'a yabancı hoca getirmek öyle kolay bir iş değil. Anlaşmaları dışarıda yapıyoruz ama en sonunda adam İstanbul'dan sonra kaç saat daha uçacağını soruyor. 1.5 saat daha uçacağını söyleyince vazgeçmeye başlıyor. Biz takımın başına Belçika'nın en kariyerli hocasını getirdik. Broos, beyefendi ve mütevazi bir insan. İnşallah kendisiyle birlikte iyi sonuçlar alırız" dedi.

BİZE ULAŞIN