Cristian tamam

Kampa katılması beklenen Aykut Kocaman, büyük ihtimalle Cristian'la birlikte dönecek Kulübü Corinthians'la anlaşılan Brezilyalı ön libero, Fenerbahçe'nin teklifine 'Evet' dedi. Kampa katılması beklenen Aykut Kocaman, büyük ihtimalle Cristian'la birlikte dönecek

Fenerbahçe'de Sportif Direktör Aykut Kocaman'ın önceki gün kura çekiminden sonra kampa katılması bekleniyordu. Ancak Kocaman, Corinthians'la anlaşılan Cristian'ın Fenerbahçe'nin teklifine 'Evet' demesinin ardından yeniden Brezilya'nın yolunu tuttu. Kocaman'ın pazartesi ya da salı günü, Cristian'la birlikte Almanya'daki kampa gelmesi bekleniyor. Bonservisi 3 parça halinde Corinthians, Flamengo ve Atletico Paranaense takımlarında bulunan Cristian'ın toplam maliyetinin 5.8 milyon Euro olduğu belirtildi. Bonservis olarak 2.5 milyon Euro ödeyecek olan Kanarya, 2+1 yıllık sözleşme için Brezilyalı'ya senede 1.1 milyon Euro ödeyecek.

PABLO ARMERO İDDİASI!

26 yaşındaki Cristian, Brezilya'da Paulista, Atletico Paranaense, Flamengo ve Corinthians formaları giydi. Bu arada Fenerbahçe'nin Palmeiras'ın sol beki Pablo Armero'nun peşinde olduğu iddia edildi. Brezilya spor sitesi Terra, 22 yaşındaki Kolombiyalı için Fenerbahçe'nin gelecek hafta Palmeiras'la görüşeceğini bildirdi. Bonservisi 2 milyon Dolar civarında olan Armero, bu sezon Brezilya Ligi'nde 17 maçta forma giydi.


BİZE ULAŞIN