Sezer için resmi teklif yok

Manisaspor Kulübü Başkanı Kenan Yaralı, iyi bir takım kurduklarını inandıklarını söyledi.

Yaralı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, takımının Isparta Davraz kampının ardından devam eden Hollanda kampında sergilediği performanstan memnun olduklarını belirtti.

Oynanan hazırlık maçlarında alınan sonuçların önemli olmadığını kaydeden Yaralı, şöyle dedi:
''Bizim için önemli olan taktiklerin denenerek, takım oyuncularının tecrübe kazanmalarıdır. Kamptan dönmelerinin ardından 3 hafta sonra lig başlayacak. Biz iyi bir takım kurduğumuza inanıyoruz ve lig başladığında da bunu herkes görecek.Bana ve yönetim kurulumuza göre hazırlık çalışmalarımız son derece iyi gitmektedir.''

Yaralı, Galatasaray'ın kaleci Ufuk'u transfer etmek için teklifte bulunduğunu ancak, parada anlaşamadıklarını söyledi.

Galatasaray'ın Sezer için de resmi bir teklifte bulunmadığını anlatan Yaralı, ''Her iki oyuncunun da kulüp ile 1'er yıllık daha sözleşmeleri var. Ancak kulübün menfaatleri doğrultusunda oyuncularımız ile görüşerek uygun fiyat olduğu takdirde verebiliriz'' dedi.

Öte yandan, sezon hazırlıklarını Hollanda'da sürdüren Manisaspor, ikinci hazırlık maçında İsrail 1. lig Ekibi Maccabi Tel Aviv'e 3-0 yenildi. Manisaspor'da Malmö'den transfer ettiği Jimmy Dixon, Maccabi Tel Aviv karşısında ilk kez forma giydi.

Manisaspor'un Hollanda kampında 3. hazırlık maçını 23 Temmuz Perşembe günü saat 20.00'de Rapid Bükreş ile oynayacağı bildirildi.

BİZE ULAŞIN