Abraham'dan Fener'e büyük övgü

Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turundaki rakibi Macaristan ekibi Honved'de futbolculardan Abraham, sarı - lacivertli takımın çok zengin ve güçlü bir takım olduğunu söyledi.

Macaristan'da Türk iş adamının restaurantında Cihan muhabirine açıklamalarda bulunan Honvedli futbolcu Abraham, Fenerbahçe'nin zengin bir kulüp olduğunu bildiklerini belirterek, "Çok iyi ve teknik oynayan futbolculardan oluşan bir kadroya sahipler. Bizim için Fenerbahçe eşleşmesi sürpriz oldu. Fenerbahçe Avrupalılarin çok iyi tanıdığı bir takım ." şeklinde konuştu.Bu eşleşmeden beklentilerini de dile getiren Abraham, "Bu Fenerbahçe ile ilk maçımız olacak. Kazanırsak bizim için sürpriz olacak. Kazanmak için çalışacağız." dedi.

Fenerbahçe ile Macaristan'da yapılacak maçın seyircisiz oynanacak olmasıyla da ilgili olarak konuşan Abraham, "Sahanın boş olması bizim için hiç de iyi değil. Çünkü seyirci bizim için güç ifade ediyor. Ama yine de kazanmak için gayret sarf edeceğiz. Her iki takıma da başarılar diliyorum." ifadelerini kullandı.
Bu arada röportajda Honved takımının diğer bir siyahi oyuncusu Benjamin de hazır bulundu.

BİZE ULAŞIN