Sambacılar ilgiden memnun

Fenerbahçe'nin yeni transferleri Brezilyalı futbolcular Andre Clarindo Dos Santos ve Cristian Oliveira Baroni, İstanbul'da gördükleri ilgiden çok memnun olduklarını söylediler.

İstanbul'a dün gelen ve ayaklarının tozuyla Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki yeni sezon formalarının tanıtımına katılan Dos Santos ve Cristian, FB TV'ye yaptıkları açıklamada, burada olmaktan dolayı mutlu olduklarını ifade ettiler.Cristian, Türkiye'de kendilerini evlerinde gibi hissettiklerini belirterek, ''Çok mutluyuz. Gösterilen ilgi çok bariz, taraftarlar belli ki takımlarını çok seviyor. Kendimizi evimizde gibi hissediyoruz. Stat çok güzel. Futbol ve taraftar için mükemmel. Bu stat Türkiye'nin en iyisi değilse, mutlaka en iyilerinden birisidir. Burada maçlar oynamak çok güzel olacak'' diye konuştu.

Kendi özelliklerinden de bahseden Cristian, ''Hızlı adımlar atabilme kabiliyetim var. Bu nedenle çok hızlı atağa çıkabiliyorum. Ayrıca çok sert şutlar da atabilirim. Fenerbahçe'ye faydalı olacağım'' dedi.
Dos Santos ise ''Burada olmaktan dolayı mutluyum. Gösterilen ilgi beni mutlu etti. Türk halkına teşekkür ediyorum'' diye konuştu.
BİZE ULAŞIN