Denizlispor'da kombine biletler satışta

Denizlispor Kulübü Başkanı Ali İpek, Denizlispor'un Avrupa standartlarında bir kulüp olması açısından, kombine biletlerin tamamının satılması gerektiğini söyledi.

İpek, kombine biletlerin satışa çıkması dolayısıyla düzenlediği basın toplantısında, yeni sezonun ''çok çetin'' geçeceğini, daha farklı bir Turkcell Süper Lig izleneceğini, hazırlıkları buna göre yaptıklarını ifade etti.

Geçmiş yıllardaki sıkıntıları yaşamamak üzere bir kadro oluşturduklarını anlatan İpek, şunları kaydetti:
''Zaten geçen seneki pozisyonumuz belliydi, adeta sırat köprüsünden geçiyorduk sezona başladığımızda. Onda da başarılı olduk. Denizlispor'un mali ve teknik yapılanması bir yerde arzulanan noktaya geldi. Tabii bundan sonra daha iyi şartları yaratmanın yollarını arıyoruz. Onu da yaratacağımızdan eminim. Kadroyu oluşturmak yeterli olmuyor. Bunun yanında taraftar desteği de çok
önemli. Taraftar yoksa Denizlispor da yok.''

İpek, ilk haftalardaki maçların zorlu göründüğünü, fakat zoru başarmanın önem taşıdığını anlatarak, ''Sabırlı ve inançlı olursak o ilk başta zor görülen bölümü atlatmayı becerebiliriz. Geçen sene çok zorlu maçlar yaşadık, taraftar sayesinde bir sürü maç aldık'' dedi.

Kombine bilet satışının çok önemli olduğunu vurgulayan İpek, sözlerine şöyle devam etti:
''Denizlispor'un Avrupa standartlarında bir kulüp olması açısından kombine biletlerin sezon başında tamamının satılması gerekiyor. Avrupa kulüpleri 5 yıllık kombine biletlerini satmış durumda. Denizli gibi bir kentte neden olmasın? Yeter ki taraftarlarımız bu konunun bilincinde olsunlar. Bu sene, geçen senelere göre daha farklı bir fiyat politikası izledik. Bu fiyat politikasında da hem iyi yerlerin ayrımını yaptık hem ucuz kombine yerleri de ayırarak her türlü imkana sahip kişilerin bilet alabilmesini sağlamaya çalıştık. Bunun yanında önümüzdeki sezon oynayacağımız büyük maçların fiyatlarını da belirledik.''
Denizlispor'un 2009-2010 yılında maçlarını oynayacağı Atatürk Stadı'nın kombine bilet fiyatları kapalı tribün 400, 450, 500, 550 TL, maraton tribün 100,120,140, 160 TL, derbi maçların bilet fiyatları da kapalı 100, maraton 40 ve kale arkası 20 TL olarak belirlendi.

BİZE ULAŞIN