Günün içinden

GÜNCEL
Üzme bizi İlker Ağabey
PASFOTOMAÇ Gazetesi yazarı İlker Ateş, beyin kanaması nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Birkaç gün önce düşüp başını çarpan usta kalemin kontrollerinde beyninde ödem tespit edildi. Ateş birkaç gün içinde bir operasyon geçirecek. Daha önce SABAH Spor Müdürlüğü görevinde de bulunan ağabeyimize servis olarak acil şifalar diliyoruz.
FUT BOL
Zico, Caner'i kovdu
CSKA Moskova Teknik Direktörü Arthur Zico, milli futbolcumuz Caner Erkin'i süresiz kadro dışı bıraktı. Caner, "Son Rubin maçında beni oyundan çıkarması hoşuma gitmemişti. Fakat ters bir hareketim olmadı. Bir anda idmanlara çıkmayacağım söylendi. Zico benimle konuşmuyor. Gelecek teklifleri değerlendireceğim" diye konuştu.
FUT BOL
John Terry'ye çılgın teklif

MANCHESTER City, Terry için 37 milyon Euro'luk teklifinin reddedilmesinin ardından bu kez 58 milyon Euro önerdi. City, Chelsea'den ayda 626 bin Euro alan oyuncuya aylık 1.1 milyon önerdi. 5 yıllık imza atması beklenen Terry için toplam 124 milyon Euro ödenecek.
FUT BOL
Keirrison Barcelona'da
BARCELONA, Brezilya'nın Palmeiras takımından golcü futbolcu Keirrison'u kadrosuna kattı. Keirrison da Souza Carneiro için kulübüne 16 milyon Euro bonservis bedeli ödeyecek olan Barcelona, 20 yaşındaki futbolcuya bugün sağlık kontrolünün ardından 5 yıllık imza attıracak.

BİZE ULAŞIN